#CUDO – czyli rozwojowe spotkania dla kobiet

Autorski projekt fizjoterapeutki i psychoterapeutki skierowany do kobiet. Bazuje na czterech głównych filarach: (ciało/uważność/dobrostan/oddech) i mieści w sobie rozwojowe spotkania stacjonarne oraz wyjazdowe. Projekt #CUDO powstał z potrzeby zmian i „odważania się” oraz z połączenia swoich sił i kobiecych energii. Jako psycholog (Kinga) i fizjoterapeutka (Sara) postanowiłyśmy połączyć nasze zainteresowania i obszary zawodowe (psychikę i ciało) oraz inspiracje, które obserwujemy w naturze. Tak oto podczas jesieni 2022 roku stworzyłyśmy OTULENIA, czyli autorskie ROZWOJOWO  – WZMACNIAJĄCE spotkania dla KOBIET. Zyskały one swoje grono stałych uczestniczek, stąd naturalnie pojawił się projekt #CUDO, który mieści w sobie cykliczne spotkania stacjonarne i wyjazdy weekendowe.

Wzmacniający Otulający Weekend – Sieraków 6.-8.10.2023 r.

Podaruj sobie #CUDOwny prezent! Weekend pełen relaksu, uważności, kobiecej energii 🤍

Wybierz się na kobiecy weekend, podczas którego łagodny, miły dla ciała ruch łączymy z rozwojowym, wzmacniającym spotkaniem. Wszystko to przeplatamy relaksem, czasem wolnym i odpoczynkiem w przepięknej okolicy Sierakowskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy Cię w świat zdrowego ruchu, uważności, podążania za własnymi potrzebami i emocjami. Podczas weekendu będą nam towarzyszyć CIAŁO, UWAŻNOŚĆ, DOBROSTAN I ODDECH – tymi obszarami się zaopiekujemy i je wzmocnimy. Poszukamy też kontaktu z naturą. Będziemy doświadczać, podziwiać, smakować. Wszystko w atmosferze kobiecej energii i wzajemnej życzliwości oraz wchodzenia w niespieszny, otulający czas jesieni.

Co na Ciebie czeka?

Spokojny, łagodny trening; poranny rozruch, spacery, ćwiczenia oddechowe; rozwojowe, wzmacniające spotkanie; warsztat psychologiczny rozwijający zasoby osobiste; relaksacyjny koncert mis; dostęp do sauny i balii; nocleg w pięknych, dobrze wyposażonych 4-os. domkach; pyszne jedzenie; przepiękna okolica Sierakowskiego Parku Krajobrazowego; prywatny dostęp do jeziora i zielona przestrzeń wokół domków; inspirujący czas w życzliwym, kameralnym, kobiecym gronie. Informacje szczegółowe: poprzez kontakt mailowy/telefoniczny.

https://facebook.com/events/s/otulajacy-kobiecy-weekend-6-81/1428009071374830/